|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Вежби во домот
13.3.2012 8:27:52   
kopriva
подобри вежби со одредена килажа ( бебе ) нема. Сепак понекогаш се врти на орбитрек , некој пат на степер кога сме дома. А кога времето ке е сонце патот под нозе и ке се шетаме додека можеме.

(Одговор на членот JovanaJ)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Вежби во домот
10.6.2013 22:22:39   
Jana9
Na orbitrek i uzivam dodeka vezbam,znaci koga ke zavrsam so od prilika 1h veslanje na nego user posted image najodlicno se cuvstvuvam user posted image

(Одговор на членот kopriva)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Вежби во домот
4.7.2013 0:42:49   
pepermint
јас пред некој ден почнав да вежбам дома и ги правам овие вежби клик, а најдобри вежби за породени жени се овие клик

< Поракaта ја уредил deluxe RR -- 4.7.2013 13:56:28 >

(Одговор на членот Jana9)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Вежби во домот
26.1.2014 19:50:16   
Mimi33
Јас редовно значи вежбам дома на орбитрекот и на пилатес топка....значи и за пвата бременост и по неа и за втората исто цело време вежбав и ептен ми беше подобро...Само сега бидекќи сум пресно породена и тоа со царски рез Др.Таше ме советува дека треба да помини време малку да зарасни раната и да не се преоптеретвам....Така да ќе одмори малку сега некое време орбитрекот хехехе

(Одговор на членот pepermint)
Непосредна врска до пораките: 29
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?