|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Спорт - кој и кога?  
[Страница: 2 3 ]
63 Боцко 30879 29.9., 18.14
sandriana RR
 
Како деца игравме...  
[Страница: 2 3 ]
72 Еца 22303 25.11., 21.40
Ki4iko
Сакам базен!!!  
[Страница: 2 ]
44 mami 23698 13.6., 15.22
AnMari
Zumba Fitness  
[Страница: 2 ]
29 vezilka RR 21999 2.10., 01.18
Melanija RR
Вежби во домот  
[Страница: 2 ]
28 vesna_kr 18207 26.1., 19.50
Mimi33
пилатес   13 mami 12244 30.4., 20.41
mami 3.
Фит Камп   13 sandriana RR 10266 29.8., 17.27
Bethany RR
Пливање   5 Felly RR 10834 11.7., 20.15
niki
Вежби според крвна група   4 mami 11276 17.1., 16.00
Mihaela 2010
Ролање   3 vezilka RR 9561 13.12., 16.49
Beatris RR
Скијање   1 Pepelaska * 9756 4.11., 22.28
Bilence2
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Peleni
mili4kask

Koi do poeftinive peleni vi se pokazale podobri?

Kan bebe (45%)

Dajpers (55%)


Број на сите гласови: 85

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!