|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Предлог за оваа зима: неодоливи детски капути

Автор: Редакција Рингераја | 20.10.2016
image

Две креативни мајки, Нат и Наоми, креираат неодоливи детски капути, со кои ги претвораат децата во мечиња, лисици, зајачиња, бубамари.Погледнете колку се преслатки!

Happy Stap Photography: Андреа

Автор: Редакција Рингераја | 14.10.2015
image

Галерија на професионални фотографии: Happy Star Photography

Happy Stap Photography: Илијана

Автор: Happy Stap Photography | 7.10.2015
image

Галерија на професионални фотографии: Happy Star Photography

Маја Аргакијева photography: Максим

Автор: Маја Аргакијева | 16.4.2015
image

Галерија: Maja Argakijeva, Creative Baby & Child Photography

Маја Аргакијева photography: Убавите балерини

Автор: Редакција Рингераја | 26.2.2015
image

Маја Аргакијева: Отсекогаш сакав да фотографирам балерина и конечно желбата ми се исполни. Фотографирав не една, туку две прекрасни балерини. Погледнете ги новите фотографии од Миа и мама Цеце

Кристина Затуровска photography: Ериса и Рон

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 26.2.2015
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

Кристина Затуровска photo: Антонија и Леонтина

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 20.2.2015
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

Кристина Затуровска photography: Касија

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 13.2.2015
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

Маја Аргакијева photography: Иво

Автор: Маја Аргакијева | 11.2.2015
image

Галерија: Maja Argakijeva, Creative Baby & Child Photography

Кристина Затуровска photography: Матеа

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 3.2.2015
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

СТРАНА 1 ОД 6


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?