|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Денешниот начин на живеење многу влијае на потомството. Денес сте во можност да влијаете на зголемување на можноста бебето да Ви биде здраво. Во Вашите раце е клучот на здравјето на Вашето дете.

image

Да се одгледуваат деца е исцрпувачка и најблагородна работа. Многу родители не можат да се одлучат за второ дете, а некои пак имаат и по 4-5 деца. За оние кои ќе станат за прв пат родители, имаме листа на 15 работи кои треба да ги знаат

image

Многу парови поминуваат месеци и години обидувајќи се да не забременат, се додека не сфатат дека забременувањето е многу повеќе од едноставно прекинување на контрацепцијата

image

Кејт Силвертон, презентер и новинар на BBC ја раскажува својата приказна од забременување

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?