|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

СИСТЕМАТСКИ ПРЕГЛЕДИ

За сите идни мајки! BabyTest Plus и Advanced

Автор: Авицена лабораторија | 10.3.2021
image

За сите идни мајки! BabyTest Plus и Advanced, најкомплетен неинвазивен пренатален тест, достапен единствено во Авицена Лабораторија

image

Недостатокот на железо во организмот го ослабува имуниот систем и може да доведе до главоболка, вртоглавица, несвестица, тахикардија, замор, кршливост на ноктите и косата како и намалена концентрација

image

Секој нов ден со детето носи нови прашања и дилеми.Дали е нормално бебето да плаче многу, воопшто да не плаче, да има столица три пати на ден, да нема столица три дена.Една од тие ситуации е појавата на крв во пелената на бебето. Дали е тоа нормално?

ОЗНАКИ:
image

Трансплантација на матични клетки од папочна врвца уште пред раѓањето на детето, би требало да им помогне на децата со генетски предодредени болести на метаболизмот.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?