|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА

Нозете ви отекуваат во бременоста?!

Автор: Редакција Рингераја | 20.5.2020
image

Што не треба да јадете?

НЕГА

Совети за распукана кожа на рацете и нозете

Автор: Редакција Рингераја | 23.11.2018
image

Кога кожата станува многу сува, може да испука. Испукана кожа е честа по рацете и стапалата, особено на прстите, палците, зглобовите и петите

image

Мазните и негувани стапала се (или би требало да бидат) одлика на секоја жена. Тие на индиректен начин ја отсликуваат убавината на женското тело, како и фактот дали и како таа се грижи за него

image

Како да престанеме да ги криеме нозете и да го решиме проблемот со видливи капилари?

НЕГА

Револуционерен лек за прекумерно потење

Автор: Д-р Светлана Костиќ Петрушевска | 4.5.2010
image

Денешната тема е проблемот на зголемено потење и најновата метода во светот со БОТОКС.

НЕГА

Нозете во бременоста

Автор: Youtube | 6.5.2010
image

Какви проблеми можете да имате со нозете во бременоста? (англиско видео)

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Dali?
Jana9

Dali vasiot soprug prisustvuvase na poragaj?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!