|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

НЕГА

Како трајните нокти да ви траат подолго?

Автор: Редакција Рингераја | 27.2.2020
image

Сигурно имате забележано дека во последниве години се повеќе жени се одлучуваат за траен лак за ноктите. Трајните нокти создадени се за жените кои се во постојано движење, се брзаат и немаат време редовно да ги одржуваат ноктите

НЕГА

Најважни совети за вашите нокти

Автор: Редакција Рингераја | 2.1.2015
image

Убавите нокти несомнено се визит карта на секоја современа жена. Тие можат да пренесат дали се грижиме добро за себе, дали го почитуваме својот изглед, па дури и во каква здравствена состојба се наоѓаме

ОСНОВНА НЕГА

Скратување на ноктите на бебето

Автор: Редакција Рингераја | 22.1.2013
image

Многу пати сте се запрашале зошто Вашето бебе постојано се гребе? Причина се некоординираните движења на рацете и неговите мали, остри нокти

ДЕКОРАЦИЈА НА НОКТИ

Новогодишни декорации

Автор: Редакција Рингераја | 30.12.2010
image

Имајте прекрасно декорирани нокти на кои сите ќе се восхитуваат

НЕГА

Нозете во бременоста

Автор: Youtube | 6.5.2010
image

Какви проблеми можете да имате со нозете во бременоста? (англиско видео)

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета


elence

Koe ime vi se dopaga poveke?

Izabela (47%)

Angela (53%)


Број на сите гласови: 109

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!