|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Трговскиот центар Рамстор во соработка со Пакомак и Шпаркасе банка, по четврт пат ќе го организира најголемиот еко маскембал во земјата.

image

Eкомаскенбал во организација на Пакомак и ТЦ Рамстор

image

ТЦ Рамстор Мол со специјално изненадување за 8 март!

image

Денес заврши интерактивниот настан во организација на Бимилк и ТЦ Рамстор, Вселенска авантура. Настанот кој започна на 10 октомври го привлече вниманието на околу 4.000 деца на возраст од 6 до 12 години.

image

Уникатната изложба на Митските суштества во Рамстор Мол привлекоа илјадници посетители во трговскиот центар, од кои најмногу се воодушевени најмладите

image

Од 29ти Август во Рамстор Мол дојдоа џинови, врколаци, сирени, чудовишта со повеќе глави и многу други митски суштества кои ги изненадија посетителите во трговскиот центар, а најмногу ги заинтересираа најмладите.

image

Џинови, врколаци, сирени, чудовишта со повеќе глави пристигнаа во Скопје, во Рамстор Мол! Митските суштества кои до сега сме ги сретнале само во легендарните приказни, од денес може да ги видите во вистинска големина во Рамстор мол до 29ти септември

image

Рамстор Мол прави чистка, вади се’ надвор и Ве очекува на првиот Гараж сејл во Скопје!

image

По повод Светскиот ден на млекото, во трговскиот Рамстор се организираше голема дружба со забавни игри!

АКТУЕЛНО

Натпревар по повод Светскиот ден на млекото!

Автор: Редакција Рингераја | 29.5.2013
image

Трговскиот центар Рамстор и Млекара А.Д.Битола Ве канат да го одбележиме Светскиот ден на млекото - 1.јуни! Преку различни активности, игра и забава, да ги обновиме знаењата за придобивките од консумирање на млекото

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

/
Jana9

Koja kujna od navedenite vi se dopaga najmnogu?

Makedonska (33%)

Italijanska (67%)

Kineska (0%)

Meksikansa (0%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!