|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Почитувани учесници во изборот за најубава уметничка творба на тема правата на детето, во детската недела: ТУКА може да ги симнете дипломата и пофалниците кои ги добија Вашите деца и ученици. ЧЕСТИТКИ до сите! Се натпреваруваме и следната година!

image

По повод детската недела до нашата редакција пристигнаа 27 творби на најмалите и талентирани уметници и писатели, на тема правата на детето. Вие ја избравте најубавата творба. Проверете која е таа

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Симона Крстевска

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Никита Димитровска

МЛАДИ ТАЛЕНТИ

Избираме најубава творба: Надја Илиевска

Автор: Редакција Рингераја | 15.10.2014
image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Надја Илиевска

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Медеја Анѓелковска

МЛАДИ ТАЛЕНТИ

Избираме најубава творба: Ива Каевиќ

Автор: Редакција Рингераја | 15.10.2014
image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Ива Каевиќ

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати мајката на Изабела Ѓурчиновски

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати наставничката на Јана Симоновска

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати наставничката на Марија Георгиевска

СТРАНА 1 ОД 9


Анкета

Додека бебето спие.
пеперутка16

Вие сте сами дома, а бебето спие. Што правите најчесто?