|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Секоја работа со својата тежина без разлика дали си во работен однос или си домаќинка обврските се тие - понекогаш поголеми, понекогаш помали. Квалитетното поминато време со децата нема да ти ја исцрпи енергијата ќе ти ја даде силата за денот потоа

БЛОГОВИ

Модерно родителство

Автор: Елена Стојчевска | 27.8.2021
image

Начинот на живот е сменет, начинот на кој растеме и воспитуваме уште повеќе. А најмногу е сменет начинот на кој треба да размислуваме самите...ние не размислуваме ние си наметнуваме туѓи мислења, правила и начин на живот

БЛОГОВИ

Блог: Една е мајка...

Автор: Елена Стојчевска | 29.7.2021
image

Да така е, една е мајка, но зарем мајката не сака да излезе од дома и да си даде време на себе...дали мајката има право да живее живот каков што посакува или да биде "роб" на домашните обврски!?

СТРАНА 1 ОД 1