|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

За да имате што поубава бременост, продолжете со спроведување на здравите животни навики, со тоа што ќе ги прилагодите на фазите низ кои поминувате

image

Стефани Сејмур го покажа своето тело во монокини, пркосејќи им на годините

ВО ДОБРА ФОРМА

Бидете здрави

Автор: Убавина и Здравје | 10.12.2010
image

Ослабете за една недела!За брзо слабеење навистина не е потребно да гладувате и да живеете само на јаболка и моркови. Повеќето жени можат да ослабнат половина килограм неделно ако дневно согорат 500 калории повеќе отколку што внесле.

ВЕЖБАЊЕ

Бидете активни и позитивни

Автор: Anka Tavcar Prelog | 30.11.2010
image

Активната бременост, во која трудницата доволно се движи и здраво се храни, е вaжна не само за нејзиното тело, туку и за здравјето на детето што го носи, со што и се овозможува полесно породување и побрзо враќање во форма.

image

Неслучајно луѓето ја измислиле поговорката”Не постојат две добра”. Се чини дека сексот ги зголемува женските гради, но наглото зголемување на сексуалната активност го зголемува апетитот кај жените.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Одите ли?
Jana9

Одите ли во кино?

Да (20%)

Не (40%)

Понекогаш (40%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!