|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ТЕК НА АКЦИЈАТА 2012

Говор на Полeксена Ристеска - БиМилк

Автор: Редакција Рингераја | 10.4.2013
image

На завршната манифестација на Прегратка на дар на посетителите им се обрати Полeксена Ристеска - Маркетинг Менаџер на Битолска Млекара

КОНТАКТ

Контактирајте не

Автор: Редакција Рингераја | 16.12.2010
image

Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Редакција или Ви е потребна некоја помош од нас?

image

10 ДОБРИ ПРИЧИНИ ЗОШТО ДА СЕ ОГЛАСУВАТЕ НА ИНТЕРНЕТ МЕДИУМОТ РИНГЕРАЈА.МК

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Dali?
Jana9

Dali ziveete vo zaednica?

Da (44%)

Ne (56%)


Број на сите гласови: 9

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!