|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Како да ги подготвите јагодите во чоколадо на најсовршен начин? Еве неколку чекори кои ја откриваат тајната на идеалните и совршени јагоди во чоколадо, најубавиот сладок подарок за Валентајн

МОДА

Како да направите пунџа “крофничка”?

Автор: Редакција Рингераја | 15.11.2013
image

Се уште е популарна, наједноставна, а толку романтична и практична – пунџа крофничка. Дали знаете дека можете да ја направите со чорап?

ИЗРАБОТКА НА ИГРАЧКИ

Куче од ракавици

Автор: Редакција Рингераја | 30.11.2011
image

Инструкции - како да направите играчка дома

ИЗРАБОТКА НА ИГРАЧКИ

Коњче од чорап

Автор: Редакција Рингераја | 23.11.2011
image

Инструкции - како да направите играчка дома

ИЗРАБОТКА НА ИГРАЧКИ

Тоторо од чорапи

Автор: Редакција Рингераја | 16.11.2011
image

Инструкции - како да направите играчка дома

ИЗРАБОТКА НА ИГРАЧКИ

Снешко од чорапчиња

Автор: Барбара Синадиноска | 25.10.2011
image

Инструкции - како да изработите играчка дома

ИЗРАБОТКА НА ИГРАЧКИ

Ангели

Автор: Редакција Рингераја | 2.11.2011
image

Инструкции - како да направите играчка дома

ИЗРАБОТКА НА ИГРАЧКИ

Перници – жаба и пајче

Автор: Редакција Рингераја | 11.11.2011
image

Инструкции - како да направите играчка дома

ИЗРАБОТКА НА ИГРАЧКИ

Мајмун чорапар

Автор: Редакција Рингераја | 11.10.2011
image

Инструкции - како да направите играчка дома

ИЗРАБОТКА НА ИГРАЧКИ

Верверичка ракавичка

Автор: Редакција Рингераја | 24.10.2011
image

Инструкции - како да направите играчка дома

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета


Аlenyshka(80%)

(20%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!