|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Руски доктор тврди

image

Еден гинеколог од Америка почувствувал потреба на вратата од ординацијата да залепи белешка со одговори на најчесто поставуваните прашања, како би избегнал непотребни разговори со трудниците и нивните партнери. Сите паднаа од смеа!

image

При изборот на педијатар, на пример, мене навистина ми е важно прописно да го удавам со глупави прашања и со своите ирационални стравови. Во деновите на мали и големи болести барам безусловна поддршка и ако тоа престанам да го добивам – менувам

image

Прегледот кај доктор е нешто што секој би сакал да го избегне, но тоа не е случај со прегледот кај доктор Manuel Rico. Всушност, жените се „тепаат„ за преглед кај него. Погледнете зошто

image

Др. Иванка Стефановска, ортопед во првата општа приватна болница Ре-медика.

ОДНОСИ ВО СЕМЕЈСТВОТО

Интервју: Др. Митка Тренчева

Автор: Редакција Рингераја | 4.5.2010
image

Со посебно задоволство и почит ја претставуваме Др.Митка Тренчева, докторка - педијатар.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Marika
MARIKA

Dali Vi se dopaga imeto Marika

Da (14%)

ne (20%)

ne bas (30%)

ic ne mi se dopaga (37%)


Број на сите гласови: 71

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!