|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Кристина Затуровска photography: Ања

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 8.10.2014
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Кристина Затуровска photography: Габриел

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 25.9.2014
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Кристина Затуровска photography: Анѓелина

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 17.9.2014
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

ФОТОГРАФИИ

Добро дојде бебенце: Магијата на раѓањето

Автор: Редакција Рингераја | 16.9.2014
image

Моментот кога родителите добиваат дете засекогаш останува врежан во нивното сеќавање, а уште поубаво е кога тие моменти се овековечени со фотоапарат. Погледнете ги емотивните фотографии од породување, направени за проектот A Sacred Project

ФОТОГРАФИИ

Урнебесна фотографија од 5-члено семејство

Автор: Редакција Рингераја | 10.9.2014
image

На оваа фотографија се прикажани двете страни на родителството

image

Кога се има толку големо семејство, нема потреба некој друг да ја организира венчавката. Токму затоа заслугата за свадбата на Бред и Анџелина ја имаат нивните деца

ПОРОДУВАЊЕ

Породување: Постои ли нешто поубаво?

Автор: Редакција Рингераја | 18.8.2014
image

Погледнете ги најубавите фотографии настанати при раѓање на нов живот, собрани во неодоливо видео, кое допре многу срца

image

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ и официјално се венча со неговата долгогодишна девојка, прекрасната Јелена Ристиќ на магичниот остров Свети Стефан

image

Неверојатни фотографии на жена која се породува на предното седиште од автомобилот, на пат кон болницата

МАМИНО КАТЧЕ

Фотографии: Кога е жената најубава?

Автор: Редакција Рингераја | 29.5.2014
image

Британската уметничка Џени Луис е автор на серија фотографии на мајки кои ги држат штотуку родените бебиња

СТРАНА 6 ОД 11


Анкета

/
Jana9

Dali ste kolekcioner?

Da (50%)

Ne (50%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!