|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Изглед на столицата кај доени бебиња

Редакција Рингераја, 20.8.2013
Во прилог е сликовит приказ како треба да изгледа нормална столица кај доени бебиња, како да знаеме дали бебето е гладно или болно

image
/11


 

 

izgled na stolica

Како да знаете дека сте подготвени за втор...
Кога е идеално време за второ дете, е прашање кое мајките често си го поставуваат
4
18 знаци со кои подобро ќе го разберете бе...
Кога бебето е навистина мало, неговите родители имаат тенденција да стравуваат во врска со благосостојбата и здравјето н...
4
Совети за заштита од ешерихија коли
Во Македонија досега не е регистриран ниту еден случај на заболување од ентерохеморагична ешерихија коли, но ризикот сек...
4
Деветте најсреќни животни моменти
Постојат драгоцени моменти во животот кои успеваат да ни изнудат насмевка и многу години откако ќе се случат. Погледнете...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

najubavo zensko ime
piko

Glasajte za najubavo zensko ime

Lana (18%)

Hani (3%)

Dajana (6%)

Dina (10%)

Jana (36%)

Katja (27%)


Број на сите гласови: 126

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!