|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Ева Лонгориа ќе биде кума на Харпер Бекам

Редакција Рингераја, 3.6.2012
Ева Лонгориа откри дека е поканета да биде кума на неодоливата Харпер Бекам, ќерка на Викторија и Дејвид Бекам. “Очајната домаќинка” изјави дека ја прифатила понудата со воодушевување и дека едвај чека да започне церемонијата

image
/11


 

 

Потврдувајќи дека била поканета од Дејвид и Викторија Бекам  да одигра специјална улога во животот на нивната ќерка, Ева изјави дека парот планира крштевањето да биде во Велика Британија.

“Викторија ме покани да бидам кума на Харпер  и секако дека реков да”, изјави актерката за Mirror во почетокот на оваа седмица.

Воодушевена сум! Харпер е едноставно неодолива.

Според извештаите Дејвид и Викторија планираат раскошна церемонија во нивниот дом во Hertfordshire, подоцна ова лето, а  на церемонијата ќе присуствуваат Том Круз, Кејти Холмс, а се шпекулира дека ќе бидат поканети Will и Jada Smith.

Харпер нема да биде прва од Бекамовите деца која има славна кума. Кумови на најстарите синови на Бекамови, Brooklyn и Romeo се Elton John и David Furnish.

На Дејвид и Викторија им е многу важно Харпер да биде крстена и тоа со церемонија која ќе се одржи во Велија Британија.

 

Генијален трик за да му дадете лек на ваше...
Да се ??има болно бебе е доволно тешко. Не ви е потребен дополнителен стрес при обидот да му дадете лекови на вашето беб...
11
Календар на исхрана од 4-12 месеци
Воведувањето на цврста храна кај доенчињата може да биде забавно, весело и интересно, но е предмет на сомнежи и двоумење...
6
5 совети за мирна ноќ со бебето
Дали веќе сте уморни од непроспиените нoќи и чувствувате дека немате повеќе сила? Послушајте ги нашите совети и помогнет...
4
Зошто бебето `рчи?
Збунето гледате во ангелското лице на Вашето бебе, додека спие. Се прашувате од каде одеднаш тоа бучно дишење? Просто не...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

da odbereme ime za mojata kerkicka
tajaa

da odbereme ime za mojata kerkicka

erika (16%)

sara (19%)

mateja (26%)

jana (38%)


Број на сите гласови: 319

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!