|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Список на годишнини  
[Страница: 2 3 ]
66 Bitolcanka 16506 11.6., 12.06
marchi
Предупредуваме: Список на РР мамички  
[Страница: 2 3 4 ... 14 15 16 ]
388 Еца 50762 25.11., 13.42
Melanija RR
Предупредуваме: Нашите родендени  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Bitolcanka 16336 21.3., 17.15
lukajana RR
Предупредуваме: Кој беше денот кога родивте?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
152 cevlice 17334 31.12., 14.36
sonc90
Предупредуваме: Слики од мамичка со своето бебе!  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
134 Julie1 24645 19.10., 23.05
elenak RR
 
Од каде сте?  
[Страница: 2 3 4 ... 13 14 15 ]
351 Julie1 36791 24.6., 11.09
Veronica_Lia
Мартовски дечиња   9 Bitolcanka 4406 14.6., 16.46
Felly RR
[Анкета] Колку деца имате?  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
125 Еца 16614 12.6., 00.13
ikki
Кое машко име е најзастапено кај Рингерајчиња?  
[Страница: 2 3 4 ]
79 Julie1 13993 11.6., 12.01
marchi
Какви се вашите и очите на вашите најмили?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
105 Еца 15684 21.3., 14.03
Snow Angel
Колку години имате?  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
316 Mihaela 29855 21.3., 14.01
Snow Angel
Колку кг имате?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
121 mama26 16686 21.3., 13.57
Snow Angel
Кое женско име е најзастапено кај Рингерајчиња?  
[Страница: 2 3 4 ]
82 Julie1 14185 26.2., 15.19
sim4es
[Анкета] Без интернет или без секс?  
[Страница: 2 3 ]
59 Bitolcanka 11146 31.12., 14.43
Malecka23
Дипломска тема  
[Страница: 2 3 ]
53 Martins mom 15933 2.12., 16.14
caciana
Вашиот прв пост на РР...  
[Страница: 2 ]
35 elenak 9228 29.11., 00.35
scared
Од град или од село  
[Страница: 2 3 ]
66 Rossana 14864 27.11., 12.38
Mihaela 2010
Славам годишнина од зачленување на РР  
[Страница: 2 3 ]
68 Julie1 11742 27.11., 08.15
caciana
Омилен месец во годината  
[Страница: 2 3 ]
56 temjanuska75 9220 21.11., 11.46
AneLav RR
Како дознавте за Рингераја?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
113 Julie1 16722 20.11., 23.26
bucko mal RR
[Анкета] Што сте во хороскоп?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
216 Еца 26714 20.11., 18.29
Ki4iko
Поранешни пушачи  
[Страница: 2 3 4 5 ]
124 BEBICA 17557 27.10., 08.26
Snowhite RR
Септемвриски дечиња   24 Bitolcanka 8976 22.9., 14.44
Felly RR
[Анкета] Рејтинг на свекрвите на Рингераја  
[Страница: 2 ]
41 Ikana 8547 28.5., 10.45
LoveableMe RR
[Анкета] Колку години имате?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
172 Тања РР 18108 28.5., 08.19
Mila mamicka
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Ајде да видиме што ќе посакате дедо мраз да ви донесе за нова година
Admin

Ние со душа чекаме да дојде нова година,уште од сега мојата ќеркичка почна со списокот на подароци,а малиот Павел само се смешка,тој уште не знае да си порача.

сакаме убава кукличка (44%)

сакаме малиот мочко (56%)


Број на сите гласови: 107

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!