|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Омилен месец во годината
2.4.2014 1:59:25   
Defne90 RR
Април и мај дефинитивно,месеци кога е пријатно и за прошетки надвор со децата и не е толку многу жешко за да се криеш по дома.А и целата природа тогаш раззеленува,па мирисите што доаѓаат од расцутените дрвја,значи ги обожавам овие два месеци и уживам ептен многу тогаш,самото будење на природата ми ги разубавува деновите и ме расположува многу.user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Sanja)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Омилен месец во годината
28.5.2014 8:22:44   
Mila mamicka
Со оглед на тоа што многу го сакам летото, најубави месеци ми се јули и август. 

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Омилен месец во годината
28.5.2014 9:11:55   
princessa
mene najomilen mesec mi e septemvriuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

All of us have our own beliefs, opinions. These inner assumptions rule and govern our lives. A suggestion has no power in and of itself. its power arises from the fact that you accept it mentally!

(Одговор на членот Mila mamicka)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Омилен месец во годината
20.11.2014 23:27:10   
caciana
Site soncevi meseci,pocnuvajki od Maj do Avgustuser posted image

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Омилен месец во годината
21.11.2014 11:40:15   
Ki4iko
Едвај чекам декември, да китиме елка дома, едноставно тој новогодишен дух го обожавам,декември е мој најомилен месец user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Омилен месец во годината
21.11.2014 11:46:50   
scared RR
Јуни и Декември ( заради новогодишната магија) user posted image

(Одговор на членот Ki4iko)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Омилен месец во годината
21.11.2014 11:46:53   
AneLav RR
Јули и можеби декември и јануари затоа што се зближува смејството и почнува предновогодишна и божиќна еуфорија.

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Ki4iko)
Непосредна врска до пораките: 57
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?