|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Колку првачиња имаме на Рингераја?  
[Страница: 2 3 ]
72 Палешка РР 20983 3.9., 22.02
Defne90 RR
Предупредуваме: Униформи во училиштата  
[Страница: 2 ]
39 vezilka RR 11176 12.8., 11.43
Палешка РР
Предупредуваме: Новата Кембриџ програма, подобра од предходната, или не?  
[Страница: 2 ]
34 vezilka RR 13935 12.9., 19.24
niki
Предупредуваме: Впечатоци од училишните денови   23 Snowhite RR 13626 12.9., 18.58
niki
Предупредуваме: Дневен престој за училишни деца   16 Snowhite RR 10414 9.9., 19.23
niki
Предупредуваме: Училишен прибор  
[Страница: 2 ]
37 Felly RR 12394 3.9., 11.59
Snowhite RR
Предупредуваме: Во кое училиште учи вашето дете и дали сте задоволни?  
[Страница: 2 ]
48 Јасминка 19038 18.10., 23.46
suzeto
 
Како го одбележувате тргнувањето на детето во прво одделение?   17 Snowhite RR 7180 25.8., 16.08
Hopeful RR
Упис во основно училиште  
[Страница: 2 3 ]
54 JovanaJ 20682 25.5., 15.33
vezilka RR
Застапеност на едукативни центри во Скопје   1 botka 6301 25.5., 13.06
vezilka RR
Детски летни курсеви   0 kalabuga 6573 22.4., 15.22
kalabuga
Приредба во градинка или училиште  
[Страница: 2 ]
30 miana 12194 24.3., 09.58
Neurotoxin RR
Училишни натпревари   1 Snowhite RR 7497 6.3., 08.26
deluxe
Вон школски(градински) активности  
[Страница: 2 ]
40 zami 13155 22.2., 17.56
mommy_angels RR
Напредување во висина и тежина  
[Страница: 2 3 4 5 ]
122 mis. 32660 9.1., 16.18
lukajana RR
Исхраната на децата во училиштата   15 niki 7268 30.12., 21.49
lukajana RR
Што учат нашите деца?   5 vezilka RR 6577 22.10., 23.43
MamaKiki
Дали вашето дете знаеше да чита пред да тргне во I одделение?   22 mosa 10958 22.10., 21.04
sandriana RR
Совети за брзо и ефективно учење   14 niki 13699 20.10., 17.18
lukajana RR
E-книги за основно образование   8 niki 13769 20.7., 13.35
Felly RR
Лоши навики  
[Страница: 2 ]
36 mis. 11865 4.12., 12.49
miana
Пишување на песнички во училиште   0 caciana 7919 1.12., 21.22
caciana
Добри манири на децата   21 Snowhite RR 9009 1.12., 21.15
caciana
Нутриционист во градинка , дали сте за или против?   9 caciana 7773 1.12., 11.26
Melanija RR
Им пишувате ли домашни на вашите деца?   10 Bilence2 8546 13.11., 12.14
Felly RR
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Dali ste zadovolni?
Admin

Dali ste zadovolni od rabotata na nashite drzavni institucii koga e vo prashanje vasheto zdravje i zdravjeto na vashite najmili?

Da (10%)

Ne (40%)

I taka - I taka (20%)

Moze da bide i podobro (30%)


Број на сите гласови: 10

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!