|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Училишен одбор   1 JovanaJ 4067 4.6., 11.20
niki
Екскурзии!?   23 jovanka 6116 15.5., 11.59
JovanaJ
Абакус   11 Vesnicka* 8304 13.4., 17.15
niki
Здравје на вашите деца   21 vesna_kr 6033 20.5., 22.31
Sarah
Насилство во училиште!!   12 Nade 4906 24.2., 15.23
baby_bump
Кириличен буквар за претшколски деца   4 Saturn 5849 6.11., 15.14
nadica
Страв од училиште   0 ripce 3790 6.2., 18.39
ripce
деветолетка   10 big_mama817 4570 3.10., 08.39
milijana
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]  
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:
Анкета

Dali?
Jana9

Dali mozete da izdvoite vo vasiot zivot nekoja licnost na koja mozete da i ja kazete bukvalno sekoja tajna?

Da (40%)

Ne (60%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!