|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
Дневник 
2191 RE: Дали водите свој личен дн ..
2.2.2016 1:13:49
marchi
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Уметност 
Книга, филм, ТВ ...
391494 RE: Дали купувате second hand ..
5.2.2016 2:40:31
marchi
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Честитки 
3106456 RE: Среќен роденден Михаил на ..
18.8.2016 10:44:32
LoveableMe RR
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Дом 
Градење куќа, купување стан, уредување на ентериерот...
23651 RE: ПВЦ дограма ..
27.11.2016 23:02:27
riccardo
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   

  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Што купивме денес?  
[Страница: 2 3 4 ... 39 40 41 ]
1001 Julie1 97581 11.1., 22.25
Estera
Предупредуваме: што ке правиме денес?  
[Страница: 2 3 4 ... 12 13 14 ]
327 mami 38915 17.12., 11.01
marchi
Предупредуваме: Што правите во моментот кога сте на форумов  
[Страница: 2 3 4 ... 35 36 37 ]
911 biljanaM 64033 2.12., 00.03
caciana
Предупредуваме: Моменталната температура надвор  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
291 mis. 38054 30.11., 17.43
scared
Предупредуваме: Во која населба живеат нашите рингерајки  
[Страница: 2 3 4 ... 9 10 11 ]
252 cevlice 38778 24.11., 10.55
sandriana RR
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

izbor na ime
marinna

eve nekolku predlozi za moeto bebe

andrea (34%)

simona (10%)

marija (16%)

elena (10%)

bojana (30%)


Број на сите гласови: 183

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!