|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Со задоволство ви го преставуваме Johnson's бебе календарот за 2022 година кој го красат 12 рингераини ѕвездички

image

Го вртиме и последниот лист на 2021, а на него блеска...

image

Во тивката и топла августовска ноќ една ѕвезда силно сјае, а како се вика, секој нека дознае...

image

Нека срцето забрзано чука, бидејќи јунската ѕвезда е тука!

image

Мирисот на пролетта е насекаде, птиците пеат, а на небото излегла една најсјајна ѕвезда - МАЈСКАТА ЅВЕЗДА

image

Дојде моментот да блесне и втората ѕвезда на небото на Рингераја, ѕвездата на месец ФЕВРУАРИ

ВРЕМЕ ЗА БЕБЕТО

100 ѕвезди на Johnson`s бебе календар за 2022!

Автор: Редакција Рингераја | 5.12.2021
image

Ѕвездениот сјај на нашите блескави дечиња го осветлува небото на Рингераја! Не една или две, туку 798 ѕвезди! Пред нас се фотографии на 100 дечиња со најголем број на гласови кои ги дадовте вие во "Ѕвезда на бебе календар за 2022 година"

image

Со задоволство ви го преставуваме Johnson's бебе календарот за 2021 година кој го красат 12 рингераини ѕвездички

image

Го вртиме и последниот лист на 2020, а на него блеска...

image

Да ни ги стопли ладните ноемвриски денови, силно нека блеска оваа ноемвриска ѕвезда

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Движења на бебиња.
пеперутка16

Во која недела од бременоста почнавте да ги чувствувате движењата на бебето?