|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 10.ноември - 11.декември добиваат пакет производи од Саносан

image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 8.октомври - 9.ноември добиваат пакет производи од Саносан

image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 8.септември - 7.октомври добиваат пакет производи од Саносан

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Кој ви е омилен зелечук?
TATJANSIM

Гласајте кој ви е омилен зеленчук?

морков (13%)

домат (49%)

цвекло (2%)

компир (28%)

кромид (3%)

лук (4%)


Број на сите гласови: 95

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!