|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Поради високите температури во следниве три дена, ослободени од работа се овие работници

image

Грипот може да го загрози животот на сите, но некои лица треба посебно да се пазат, бидејќи за нив грипот може да значи повеќе од неколку дена немоќ и лежење

image

Погледнете кои трудници прошетаа по црвениот тепих на Оскарите?

ДНЕВНИК НА ТРУДНИЦИ

Молитва за трудници

Автор: Православен молитвеник | 27.11.2013
image

...Твојата мудрост е безгранична. Оној, кој Ти го љубиш, Ти неповреден ќе го сочуваш преку твојот ангел од секакви напади...

ФОТОГРАФИИ

Креативни труднички фотографии

Автор: Редакција Рингераја | 14.11.2013
image

Секоја трудница сака да има најубав спомен, од најубавиот период од нејзиниот живот. Во прилог се неколку креативни фотографии од трудници

ИСХРАНА

SPIRULINA PACIFICA – суперхрана за трудници и деца

Автор: Редакција Рингераја | 16.6.2013
image

Spirulina Pacifica е извонредна комбинација на бета-каротен, хлорофил, витамини на Б комплексот, комплетни протеини, гама линоленска киселина и мноштво на минерали и ензими. Spirulina Pacifica ги содржи сите есенцијални амино киселини..

МОДА

Костими за капење за трудници

Автор: Редакција Рингераја | 28.5.2012
image

Долгото топло лето е зад аголот, а тоа Ви дава изговор да одите на плажа и да го покажете Вашето стомаче во еден од овие прекрасни модели на костими за капење

image

Дознајте кои се среќните добитници на пакетот подароци за трудници за Септември 2011.

РР ПОДАРОЦИ

Пакет за трудници: Септември 2011

Автор: Редакција Рингераја | 1.9.2011
image

Погледнете ја содржината на пакетот со подароци за трудници и прочитајте како да станете среќен добитник на еден од нив!

image

Дознајте кои се среќните добитници на пакетот подароци за трудници за Август 2011.

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Dali?
Jana9

Dali veruvate vo ljubov na prv pogled?

Da (60%)

Ne (20%)

Ponekogas (20%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!