|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Ете го!Синот на Ким Кардашијан и Кание Вест денес го има своето деби на насловна страна

АКТУЕЛНО

Фото: Дома кај Ким Кардашијан и Кание Вест

Автор: Редакција Рингераја | 20.1.2016
image

Ѕирнете во луксузниот дома на Ким Кардашијан, кој вреди повеќе од 20 милиони долари...

CELEBRITIES

Се породи Ким Кардашијан

Автор: Редакција Рингераја | 5.12.2015
image

Ким Кардашијан и Кание Вест станаа родители по втор пат. Овој пат на син!

CELEBRITIES

Фото: Кој ја чува ќерката на Ким Кардашијан?

Автор: Редакција Рингераја | 30.5.2014
image

Која позната личност ќе биде “дадилка” на ќерката на Кање и Ким?

СВАДБЕНИ МОМЕНТИ

Фото: Свадбата на Ким и Кание

Автор: Редакција Рингераја | 27.5.2014
image

Еве ја невестата...Погледнете ги првите фотографии од свадбата на Ким Кардашијан и Кание Вест

image

Први и ексклузивни фотографии од венчавката на Ким Кардашијан и Кание Вест

ФОТОГРАФИИ

Фото: Бебето на Ким Кардашијан!

Автор: Редакција Рингераја | 23.8.2013
image

Сликата на North West се појави денес, само неколку минути пред започнувањето на шоуто на мајката на Ким Кардашијан, Крис Џенер

CELEBRITIES

Фото: Ким Кардашијан и бебето прв пат во јавност

Автор: Редакција Рингераја | 15.8.2013
image

Ким Кардашијан конечно се појави во јавност со својата ќерка North West во еден медицински објект во Лос Анџелес

CELEBRITIES

Породувањето на Ким ќе чини илјадници долари?!

Автор: Редакција Рингераја | 3.6.2013
image

Дознајте како ќе изгледа породувањето на една од најпопуларните трудници на светот

CELEBRITIES

Ким Кардашијан го покажа трудничкото стомаче!

Автор: Редакција Рингераја | 2.1.2013
image

Откако нејзиниот дечко Kanye West објави дека Ким Кардашијан е бремена, а нејзините сестри потврдија на Twitter, 32-годишната америчка старлета гордо ја покажа заоблената линија на Новогодишната забава во Лас Вегас

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Дали ви се допаѓаат имињата Ангела и Виктор
Angie^да (45%)

не (18%)

малку (23%)

ох, прекрасни се (15%)


Број на сите гласови: 102

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!