|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Ким Кардашијан го покажа трудничкото стомаче!

Редакција Рингераја, 2.1.2013
Откако нејзиниот дечко Kanye West објави дека Ким Кардашијан е бремена, а нејзините сестри потврдија на Twitter, 32-годишната америчка старлета гордо ја покажа заоблената линија на Новогодишната забава во Лас Вегас

image
/51


 

 

Американската старлета Ким Кардашијан и раперот Кане Вест во 2013. година ќе станат родители.

На Новогодишната забава во Лас Вегас, Ким Кардашијан го покажа своето трудничко стомаче. 

 

Погледнете ги фотографиите:

 

 


Промени во телото на трудницата
Се прашувате дали сето ова што вам ви се случува е нормално? Еве еден текст како објаснување, што се случува во организм...
178
Мамичке, биди горда што се породи со царск...
Но, што ако не постоеше стигмата кон царскиот рез? Што ќе беше ако не чувствувавме жалење за нечија приказна за раѓање с...
55
Породување: Очекување VS Реалност
Можеби пораснавте слушајќи дека породувањето може да биде лесно како летно ветре или ги видовте оние беспрекорни слики о...
26
До мајката која се породи со царски рез
Твоето тело не те „изневери“, бебето е безбедно во твојата прегратка
15


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

телефони
misticia

дали имате стари мобилни телефони по дома од други мрежи или расипани апарати?

имам неколку (58%)

имам еден (20%)

немам и не сум имал/а (8%)

немам зошто ги фрлив (13%)


Број на сите гласови: 118

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!