|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Бијонсе сподели детали од породувањето

Автор: Редакција Рингераја | 10.8.2018
image

Бијонсе сподели дека ги роди близначињата со итен царски рез, проговори и за неверството и телото по породувањето

Клуни: Плачам четири пати дневно поради близнаците

Автор: Редакција Рингераја | 19.9.2017
image

Познатиот актер не дава често интервјуа, но на „Дејли мејл“ им успеа да добијат ексклузива и да позборуваат на темата која веројатно сите ги интересира – татковството

Зошто Ким Кардашијан ја јаде својата плацента?

Автор: Редакција Рингераја | 21.12.2015
image

Резултатите се одлични, полна сум со енергија и не сум имала никакви знаци на депресија. Секој пат кога ќе се напијам пилула, чувствувам налет на енергија и се чувствувам навистина добро и здраво, опиша Ким Кардашијан

Се породи Ким Кардашијан

Автор: Редакција Рингераја | 5.12.2015
image

Ким Кардашијан и Кание Вест станаа родители по втор пат. Овој пат на син!

Фото: Бебето на Џастин Тимберлејк

Автор: Редакција Рингераја | 20.4.2015
image

Silas Randall Timberlake, синот на кралот на поп-музиката, Justin Timberlake го имаше своето прво појавување во јавноста во саботата, кога неговиот татко објави негова фотографија на Инстаграм

Шакира со 3-месечното бебе на мечот на Барселона

Автор: Редакција Рингераја | 19.4.2015
image

Со долг бакнеж за добра среќа и со двете деца облечени во дресот на нивниот татко, Шакира му посака среќа на својот партнер Пике синоќа на Камп Ноу, на мечот меѓу Барселона и Валенсија

Фото: Ќерката на Хурем денес слави прв роденден

Автор: Редакција Рингераја | 10.2.2015
image

Мојата Лара, мојата најголема љубов, моето животно остварување, моето срце, мојот здив, моето се...

Се породи Шакира!

Автор: Редакција Рингераја | 30.1.2015
image

Шакира го доби вториот син со фудбалерот Жерард Пике! ЧЕСТИТКИ!

Фото: Бебето на Мила Кунис и Ештон Качер

Автор: Редакција Рингераја | 9.1.2015
image

Мила Кунис и Ештон Качер ја добија својата ќерка Wyatt Isabelle на 1 октомври 2014 година. Денес решија да му ја покажат на светот

Фото: Алиша Милано ја дои својата ќерка

Автор: Редакција Рингераја | 28.10.2014
image

Алиша Милано сподели фотографија како ја дои својата ќерка Елизабела, стара 8 недели, на 28. октомври на Инстаграм. Погледнете го прекрасниот чин

СТРАНА 1 ОД 7


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?