|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Започна гласањето за Ѕвезда на бебе календар 2020

Редакција Рингераја, 13.11.2019
Гласањето започна, но се уште можете да го пријавите вашето дете за "Ѕвезда на бебе календар"

image
/11


Драги родители,

Побрзајте, испратете ни ја и Вие омилената фотографија од вашето дете за натпреварот


“Ѕвезда на бебе календар за 2020 година”

под спонзорство на JOHNSON'S®.


Ако фотографиите се уште не ви се подготвени, имате доволно време да си поиграте со вашите малечки и да ни подарите еден од тие радосни моменти. Гласањето започна денес – 14.11.2019 но можете и понатаму да се пријавувате, се до 30.11.2019! Ве очекуваме!

Се што треба да направите е да ни испратите фотографија од вашето малечко на возраст од 0-5 години.

Сакаме да видиме што повеќе интересни фотографии, волшебни моменти, неодоливи погледи и насмевки на вашите малечки, додека уживаат за време на бањањето/негата. Испратете ни некоја слатка фотографија од вашето дете за време на бањање во када, после бањање, замотано во бањарка, со играчки во водата... сакаме да ја покажеме среќата и уживањето на вашето дете во тек на бањањето, бидејќи тоа е многу повеќе од чистење на телото.

Придружете ни се на најволшебно дружење и сјајна забава! Учествувајте, коментирајте, навивајте, гласајте!

 

1

Најубави имиња за девојчиња по ваш избор
Ги повикавме мајките на Facebook да ни кажат кои им се омилени имиња за девојчиња. Еве го нивниот избор
51
Најубави имиња за момчиња по ваш избор
Ги повикавме мајките на Facebook да ни кажат кои им се омилени имиња за момчиња. Еве го нивниот избор
34
18 знаци со кои подобро ќе го разберете бе...
Кога бебето е навистина мало, неговите родители имаат тенденција да стравуваат во врска со благосостојбата и здравјето н...
10
“Грешки” кои ги правиме со новородените бе...
Никој не знае како да биде родител, се додека не добие бебе. Повеќето родители ќе ви кажат дека правеле погрешни работи ...
8


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Na kolku godini?
Jana9

Na kolku godini stapivte vo brak?

0-18 (0%)

18-25 (47%)

25-30 (40%)

30-35 (13%)

35-40 (0%)

Ne sum vo brak (0%)


Број на сите гласови: 30

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!