|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Преубавата "Неџла" со синчето на прошетка

Редакција Рингераја, 13.5.2020
Помина една година и еден месец откако популарната турска актерска двојка Фахрие Евџан и Бурак Озџивит станаа родители на првиот наскледник кој го носи името Каран

image
/11


 

Тој сега е потпораснато бебенце, а мама Фахрие по повод денот на мајките позираше со синчето облечени во тексас стајлинг во кој изгледаат неодоливо.

Уште откако се роди Каран, Бурак и фахрие беа резервирани за да и го покажат на јавноста, но сега веќе со гордост ја покажуваат нивната најголема среќа.

1

Овие фото моменти беа резервирани само за мама и Каран, а веруваме дека во иднина ќе објавуваат повеќе семејни портрети.

2

Најлошите нешта кои може да им ги кажете н...
Сите сме кажале несоодветни зборови на роднините, пријателите, колегите. Сме ги навредиле случајно или намерно, оставајќ...
8
7 работи кои ве прават прекрасен родител
Скоро 90% од времето, мислите дека грешите и дека можете да бидете подобар родител од што сте. Но, има работи кои не ги ...
4
Како да знаеме дали детето е левучар ?
Како да го учиме да пишува, црта, сече…ако сме десничари?
4
Нова епизода на „Кој кого расте“
Недела на 26.05.2013 во 10.20 часот повторно на Телма телевизија, следете ја новата епизода на тема: Деца и миленичиња
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Kolku?
Jana9

Kolku milenicinja imate vdomeno?

1 (38%)

2 (0%)

3 (0%)

4 (0%)

5 (0%)

Mnogu (62%)


Број на сите гласови: 8

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!