|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Емотивно запросување во породилна сала

Редакција Рингераја, 31.5.2021
Емотивно видео од момче кое ја запросува својата партнерка само неколку моменти откако таа се породи стана вирално - собра повеќе од 12 милиони прегледи на Интернет

image
/11


 

На снимката која предизвикува солзи се гледа како бабиците ја предаваат Ализа Родригез (19), нејзиното новородено девојче Езрах, во Медицинскиот центар Олбани во Newујорк заедно со белешка од нејзиното момче Девонта Гонзалес.
Емотивната нова мајка може да се забележи како ingирка на малата Езра пред да забележи дека картичката лежи на нејзините гради. Симпатичната рачно изработена картичка гласи: "Здраво мамице! Многу ми е мило што конечно сум тука!

На снимката која предизвикува солзи се гледа како бабиците ја предаваат на Ализа Родригез (19), нејзината новородена ќерка  Езрах, во Медицинскиот центар Олбани во Њујорк заедно со белешка од нејзиното момче Девонта Гонзалес.


Погледнете го ова емотивно запросување.

 

 

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

10 работи кои бебето во стомакот не ги сака
Дали забележавте дека бебето во матката реагира на силното смеење и на одредена храна, со нагли движења? Некои работи шт...
24
Како да закрепнете по царскиот рез?
Речиси 1 од 3 жени ќе се породи со помош на царски рез, па станува сe поважно да ги знаете предностите и недостатоците о...
17
Знаци на породување
Породувањето е процес низ кој ќе го родите Вашето бебе. Кај многу жени се случува околу 40. недела од бременоста, но ис...
5
Мајки откриваат: Намалете ја болката при п...
Покрај лековите против болки и епидурали, мајките имаат многу природни трикови за управување со болките при породување в...
5
Анкета

masko ime
mmbucko

Koe masko ime vi se dopaga poveke

Ivan (41%)

Ognen (21%)

Gorazd (14%)

Gorjan (24%)


Број на сите гласови: 185

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!