|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Елена Ристеска и Бојан денес се венчаа тајно

Редакција Рингераја, 4.6.2012
Поп ѕвездата Елена Ристеска и нејзиното момче Бојан Ивановски денеска тајно се венчаа во манастирот Св. Јован Бигорски. Елена и Бојан не сакале помпезност и фотографирање, па затоа венчавката била само во потесниот круг на нивните блиски

image
/11


 

 

Свадбената веселба е закажана за в петок, 8 јуни во елитниот хотел Александар Палас.

Убавата пејачка на свадбата ќе носи креација на нејзината долгогодишна креаторка Емили, а ќе ја шминка познатиот стилист Дадар. Зетот ќе носи костум на познат италијански дизајнер.

 

Извор: Libertas.mk

 

 

 

 

 

 

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Костими за капење за трудници
Долгото топло лето е зад аголот, а тоа Ви дава изговор да одите на плажа и да го покажете Вашето стомаче во еден од овие...
3
Турскиот заводник Бали бег е во врска?!
Уште една од светските неправди е дека и овој турски глумец е во стабилна врска и тоа, ни помалку ни повеќе туку со ќерк...
3
Интервју со Елена Ристеска
Пораснав, се променив, станав жена, но истата насмевка останува моето главно оружје
3
Истегнете се покрај компјутерот
Долгите периоди на седење покрај компјутерот или на работната маса се честа причина за појава на вкочанетост во рамената...
3
Анкета

Ve zamoluvam da mi pomognete vo izborot na imeto na mojata lepotica:
zoricaslavce

Ve zamoluvam da mi pomognete vo izborot na imeto na mojata lepotica:

Ivona (23%)

Sandra (12%)

Eva (32%)

Iva (33%)


Број на сите гласови: 210

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!