|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Предвреме родени деца  
[Страница: 2 3 4 ... 35 36 37 ]
922 vesna_kr 222493 22.11., 16.27
lala23
Предупредуваме: 17 Ноември - Светски ден на прематуритетот (предвремено раѓање) и на п   11 mama maca 12257 17.11., 00.18
Melanija RR
 
КИЛА-Хернија кај прематурни бебиња   23 Nardi 26628 12.11., 10.07
kapina
Бактерии кај предвреме родени бебиња   24 Annuska 17598 2.2., 09.24
Neurotoxin RR
Крипторхидизам-Неспуштени тестиси  
[Страница: 2 3 4 ]
83 mami 40632 11.12., 14.30
masa
Ретинопатија   16 Еца 17173 24.9., 14.21
nataly86
исхрана на недоносените бебиња  
[Страница: 2 ]
26 mami 21326 7.2., 18.37
Felly RR
Развојот на превреме родените бебиња  
[Страница: 2 ]
43 Palce 31337 2.2., 13.29
Mimi33
Што е тоа SGA?   19 mama maca 28753 30.11., 19.03
fida
Кое е најмалото родено бебе?  
[Страница: 2 ]
31 betpet 24368 10.6., 20.37
pepermint
Мамичке,јас сум ШАМПИОН!  
[Страница: 2 ]
27 Dalas 15472 3.6., 13.13
pepuska
Прочистени вакцини за прематурни деца.   2 Nardi 13308 1.3., 15.30
luci RR
Доење на предвреме роденото бебе  
[Страница: 2 ]
30 Палешка РР 20598 14.10., 13.08
ecko
Оток кај предвреме родени   5 DDmama 10792 3.9., 16.45
marina111
Пнеумонија   6 biljana1 13882 29.8., 21.36
marince87
Црви во ушињата на бебиња и деца  
[Страница: 2 ]
47 Annet 29113 3.4., 13.55
JovanaJ
SYNAGIS   15 betpet 12592 15.3., 16.30
GAGA19
Деца со хидроцефалус   7 mamadeja 19682 1.7., 17.51
marina111
Респираторен дистрес синдром(РДС)   8 ripce 16577 14.7., 13.02
Anabanana
Срцеви аномалии кај децата родени предвреме   2 pericka 10937 30.1., 17.58
Annabel
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

imeto za moeto vtoro maze
vanessa30

Aj ve molam za pomos okolu imeto za moeto vtoro detule, koe spored terminot treba da se rodi vo avgust - okolu praznikot uspenie na Sveta Bogorodica i sega sakame imeto soodvetno i da mu go dademe

Marijan (17%)

Marin (18%)

Martin (20%)

Marko (45%)


Број на сите гласови: 179

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!