|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Совети за зајакнување на имунитетот на вашето дете?  
[Страница: 2 3 4 ... 26 27 28 ]
676 BEBICA 246383 10.3., 08.25
Vladymir
Предупредуваме: Овошје на децата  
[Страница: 2 3 4 5 ]
121 vesna_kr 30922 21.10., 14.06
vezilka RR
Предупредуваме: Справување со нејадењето  
[Страница: 2 3 4 ... 9 10 11 ]
265 profesorica 78180 2.10., 11.36
tincule
 
Ручек за малите дечиња   0 joki86 3891 13.10., 21.48
joki86
Чаеви  
[Страница: 2 3 ]
64 vesna_kr 21622 13.10., 21.45
joki86
Колку благо јадат вашите деца?  
[Страница: 2 ]
36 Snowhite RR 16155 17.8., 01.05
mamicki
Млечен кефир   12 TRANSTAR 18789 30.5., 07.05
Амиче
Риба во детското мени  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
129 vesna_kr 42324 3.9., 15.04
lolla RR
Блендирано/пасирано не сакам да џвакам...  
[Страница: 2 3 4 5 ]
109 profesorica 28096 4.8., 10.09
elenak
Здрава исхрана  
[Страница: 2 3 4 5 ]
103 mis. 33478 13.5., 12.38
marchi
Столче за хранење  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
283 profesorica 67999 31.3., 14.04
lolla RR
Сок  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
228 mami 55363 31.1., 13.39
AneLav RR
Ноќно пиење(сок,млеко)  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
184 vesna_kr 41612 21.12., 22.48
MamaKiki
Сок од зеленчук   2 marchi 7517 2.11., 10.25
Felly RR
Бонбони и мастики  
[Страница: 2 3 ]
61 mother 29 16300 1.11., 22.49
Melanija RR
Јадат ли вашите деца брза храна?  
[Страница: 2 ]
30 Srculence 13643 1.11., 12.42
marchi
Туна?   23 mami 13833 27.10., 14.32
tincule
млеко во тетрапак  
[Страница: 2 3 ]
62 big_mama817 20384 23.10., 14.54
MamaKiki
слабокрвност  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
131 mami 94372 30.6., 06.28
kapina
која храна е особено богата со железо?  
[Страница: 2 3 ]
50 mami 49834 4.4., 22.34
Melanija RR
Кое млеко е најдобро за исхрана на децата?   18 caciana 12075 31.3., 23.16
Cvekelencule
Млеко и млечни производи  
[Страница: 2 ]
29 anedespo 24382 26.2., 19.35
sandriana RR
Исхрана на деца со атопичен дерматит   5 Gorde J 11219 27.1., 14.20
DuffytheDuck
Маслинки и печурки  
[Страница: 2 ]
38 Mila na mama 19500 20.12., 11.59
Bethany
Kога и како почнавте со јаткасто овошје?   17 nadica 11679 18.12., 12.05
bucko mal RR
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

glasaj
ana mari

luis ili luka

luis (13%)

luka (87%)


Број на сите гласови: 97

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!