|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Рингераја радио  
[Страница: 2 3 4 ... 30 31 32 ]
785 Еца 77721 20.2., 09.34
Ленка
 
Прв пат во МК: Ѕвезда на бебе календар за 2020 год   0 Палешка РР 3587 18.10., 14.38
Палешка РР
Среќна Нова 2017 година   2 Палешка РР 8770 2.1., 15.16
lukajana RR
Рингераја Lounge Bar [chat]  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
283 mommy_angels RR 46991 31.12., 19.57
Палешка РР
Како се чувствувате денес ?  
[Страница: 2 3 4 ... 91 92 93 ]
2319 Палешка РР 151040 9.6., 15.45
Hopeful RR
Форумџија на месецот !  
[Страница: 2 ]
32 lukajana RR 12477 8.4., 12.19
marchi
Браво за форумов   2 Ленка 9822 20.2., 22.07
lukajana RR
8ми Март  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
287 caci20 81293 20.2., 18.37
marchi
Св. Валентин или Св. Трифун  
[Страница: 2 3 ]
69 caci20 22430 13.2., 17.27
Defne90 RR
Да се запознаеме  
[Страница: 2 3 4 ... 36 37 38 ]
949 Еца 125902 30.1., 23.06
lukajana RR
Среќна Нова 2016 Година!   14 LoveableMe RR 11054 3.1., 11.20
Defne90 RR
Форумџии кои ја одбележаа 2015 година!   17 AnnaMolly RR 8506 28.12., 13.16
marchi
ново на рингераја-дружење на рингерајки од повеќе градови  
[Страница: 2 ]
29 betpet 10832 24.11., 15.29
marchi
Да направиме нешто убаво викендов!  
[Страница: 2 ]
44 Julie1 13672 24.11., 15.19
marchi
колку често ги посетуваме нашите роднини од друг град?  
[Страница: 2 ]
27 Bogdancanka 12212 22.3., 13.07
kapina
funny video "Рингераја"  
[Страница: 2 3 ]
73 agnes77 16766 27.1., 15.51
deluxe RR
Кoе ви е корисничкото име на фб?  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
324 nataly_13215 62329 16.1., 22.37
Maja Peovski
Форумџии кои ја одбележаа 2014 година !!!  
[Страница: 2 3 4 5 ]
102 Melanija RR 20680 16.1., 14.57
niki
Понуда за пријателство на РР  
[Страница: 2 ]
39 Палешка РР 11805 19.12., 17.06
MademoiselleNina
Работа или бебе???  
[Страница: 2 ]
37 kiki riki 13130 3.12., 19.06
Felly RR
Мојата матурска забава   12 skorpijana 9985 2.12., 16.13
Defne90
Ден на дрвото   21 mami 12069 29.11., 23.58
caciana
Бран на Рингераја Дружење  
[Страница: 2 3 4 ... 38 39 40 ]
977 Julie1 98464 1.7., 11.40
tnade
Кафе бар "Happy Hour"  
[Страница: 2 3 4 ... 98 99 100 ]
2477 April 285398 17.2., 22.14
mommy_angels RR
Се наслушнува за дружба во Битола  
[Страница: 2 3 4 ]
81 Julie1 18698 29.1., 11.10
SandraRo
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Чипс или смоки
predrag

Што повеќе сакате да грицкате

чипс (32%)

смоки (42%)

Мммм двете :) (26%)


Број на сите гласови: 84

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!