|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: мама на две, три , четири одеднаш  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
176 mami 78384 11.12., 22.51
orhidea242
Предупредуваме: Бременост со близнаци!  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
149 ena1 80617 25.5., 00.42
S*K*O*R*P*I*J*A
Предупредуваме: Совети за близначка бременост   12 Палешка РР 14817 10.7., 22.47
Melanija RR
 
Идентични (еднојајчани) близнаци   7 Палешка РР 18056 27.1., 12.12
SOLE
Имате ли во семејството близнаци?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Еца 37811 17.6., 17.29
MademoiselleNina
Потенцијални опасности при бременост со близнаци   3 Палешка РР 14536 27.3., 20.42
Milicka27
доење на близнаци   12 mama26 13193 27.3., 20.35
Milicka27
Семејства со тројки   6 Еца 13011 18.11., 20.12
petra27
Австралијанка родила 12 деца   6 profesorica 12133 13.6., 19.27
Mihaela 2010
Симптоми на повеќе плодна бременост   8 Палешка РР 18868 11.3., 12.13
LoveableMe
Законот и близнаците   10 mami 14094 3.2., 10.12
skorpijana
Сијамски близнаци   1 ripce 11371 20.2., 02.02
zvezdi4ka_bt
Шесто сетило кај близнаците   1 Еца 12061 26.1., 10.39
mami
Четворка во чаир   5 mother 29 11974 16.9., 15.21
mother 29
Трудна со 12   2 mami 11949 18.8., 13.50
mami
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

vnimanie
Admin

Dali mislite deka imate dovolno vreme da im se posvetite na svoite deca?

da (77%)

ne (23%)


Број на сите гласови: 62

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!