|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МАМИНО КАТЧЕ

Шакира: Бидете строги, но полни со љубов

Автор: Редакција Рингераја | 12.9.2017
image

Откако славната пејачка стана мајка на две деца, Милан и Саша, целиот нејзин свет се врти околу нив. Не пропушта прилика да каже дека мајчинството ? е на прво место, пред кариерата

CELEBRITIES

Семејниот албум на Шакира и Пике

Автор: Редакција Рингераја | 6.2.2017
image

Најслатките семејни фотографии на парот

CELEBRITIES

Шакира со 3-месечното бебе на мечот на Барселона

Автор: Редакција Рингераја | 19.4.2015
image

Со долг бакнеж за добра среќа и со двете деца облечени во дресот на нивниот татко, Шакира му посака среќа на својот партнер Пике синоќа на Камп Ноу, на мечот меѓу Барселона и Валенсија

ФОТОГРАФИИ

Фотографија од вториот син на Шакира, Саша

Автор: Редакција Рингераја | 16.4.2015
image

Шакира сподели уште една фотографија од својот тримесечен син Саша

ФОТОГРАФИИ

Фото: Бебето на Шакира и Пике

Автор: Редакција Рингераја | 19.2.2015
image

Запознајте го малиот Саша Пике

CELEBRITIES

Се породи Шакира!

Автор: Редакција Рингераја | 30.1.2015
image

Шакира го доби вториот син со фудбалерот Жерард Пике! ЧЕСТИТКИ!

CELEBRITIES

Шакира: Бремена, ПРЕУБАВА и хумана!

Автор: Редакција Рингераја | 20.1.2015
image

Шакира и таткото на нејзините деца Пике, организираа забава пред доаѓањето на свет на нивното второ дете, со хуманитарна цел. Погледнете ја прекрасната Шакира

CELEBRITIES

Фото: Шакира го покажа трудничкот стомаче

Автор: Редакција Рингераја | 21.10.2014
image

Пејачката е во петтиот месец од бременоста со второто дете на Жерард Пике

ВИДЕА

Преслатко: Шакира го учи синот да чита

Автор: Редакција Рингераја | 2.10.2014
image

Покрај тоа што е светски позната пејачка и една од најсексипилните жени на светот, Шакира е и прекрасна мајка. На преслатката снимка Милан ужива во прегратките на својата мајка и знае да прочита се што ќе напише таа

CELEBRITIES

Шакира е бремена со второ дете?

Автор: Редакција Рингераја | 28.7.2014
image

Пејачката Шакира и фудбалерот Жерард Пике го очекуваат своето второ дете

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

izbor na ime
dona

eve predlozi za mojata princeza

stefani (61%)

tamara (39%)


Број на сите гласови: 41

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!