|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Убаво празнично расположение, снег, подароци, накитени елки, празнична трпеза, семејна топла атмосфера и мнооогу убави желби и честитки се дел од месец Декември. Vincinni ги наградува вашите најубави желби

image

Новогодишната светлина нека ви го донесе патот до среќата, успехот и здравјето! Нека го стопи злото во добро, а сонот го претвори во стварност. Посакајте поубава година од 2020 и освојте награда од нашите спонзори

image

Направете ја оваа убава торта за роденденот на вашето малечко девојче

image

Ве покануваме на незаборавна дружба во сабота, 28 септември во 11 часот, во игротека Тиквичка. Поминете забавно претпладне со кравичката Алми, аниматорите од игротеката Тиквичка и слатките производи на Винчини

АКТУЕЛНО

Летни игри со Винчини!

Автор: Винчини | 26.8.2013
image

Многу забава, подароци, за најуспешните викенд во Охрид и игра во финале и скутер.

АКТУЕЛНО

Летни игри со Винчини!!!

Автор: Редакција Рингераја | 31.7.2013
image

Тргна летниот караван на Винчини!Преку игра и песна Ве повикуваме на едно незаборавно доживување и Ви даваме можност да бидете добитник на многу вредни подароци од Винчини

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди - петок

Автор: Редакција Рингераја | 14.6.2013
image

ДЕНЕС СЕ СЛУЧИ ЧУДО! Рингераја.мк се сплоти како никогаш досега, ја стигна и престигна Рингераја.рс. Денес Рингераја.мк се надмина себеси и освои ВТОРО место на регионалниот натпревар! Добитници на награди се:

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди - четврток

Автор: Редакција Рингераја | 14.6.2013
image

Рингераја овој ден зајакна! Почна да ита кон големата Рингераја.рс! Добитници во овој ден се:

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди - вторник

Автор: Редакција Рингераја | 12.6.2013
image

БРАВО за Рингераја.мк! Напред девојки!

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди - понеделник

Автор: Редакција Рингераја | 12.6.2013
image

Првиот натпреварувачки ден помина одлично! Имаме 11 добитници на награди и еден добитник кој ја пронајде АЛМИ кравичката! Вие кои не играте - НЕ ЗНАЕТЕ ШТО ПРОПУШТАТЕ!

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Животот
пеперутка16

Кој период од вашиот живот бил најубав досега?