|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Vincinni ги наградува вашите најубави новогодишни желби

Редакција Рингераја, 9.12.2021
Убаво празнично расположение, снег, подароци, накитени елки, празнична трпеза, семејна топла атмосфера и мнооогу убави желби и честитки се дел од месец Декември. Vincinni ги наградува вашите најубави желби

image
/11


Драги наши


Дали веќе ве зафати Новогодишната еуфорија? Дали замисливте желби за поубава 2022 година? Дали веќе размислувате што да им подарите на вашите најсакани? 


Рингераја.мк исто така мислеше на своите најсакани - НА ВАС!


Одлучивме да ви ги направиме овие предпразнични денови уште поубави и да ве израдуваме со подароци од нашите партнери.


Посакајте најубава Новогодишна желба, запишете ја во нашиот прозорец на желби и добијте подарок од Vincinni.


Напишете ја вашата Новогодишна желба


За спонзорот:

Vincinni е интернационален бренд за кондиторски производи.

Vincinni е пријателски бренд за целото семејство, кој нуди секојдневно добри квалитетни слатки ужини, торти или бисквити.

Брендот е многу успешен дома и во повеќе од 55 земји. Познат бренд по голем асортиман, иновативни нови производи и стандарден квалитет. Вкус за уживање кој е добра вредност за Вашите пари.

Vincinni е стратешки суштински бизнис на нашата компанија Макпрогрес, со силни планови за инвестирање и проширување на капацитетот.

Затоа повелете во нашата нова Vincinni Chocoland фабричка продавница која се наоѓа на влезот во Виница и израдувајте некого со вкусните производи на Vincinni – тортички, бисквити, вафли, сетови со производи, разни брендирани подароци и сувенири во нашиот Fun corner.

Заеднички да се радуваме на Новогодишната еуфорија со нашите Новогодишни пакетчиња и да даруваме насмевка секаде и на секого!!!

Секој заслужува пакетче од Vincinni!!!

 

vincinni

 

Како да освоите пакетче од Vincinni?

Почнувајќи од денес, 09.12.2021 година до 05.01.2022 година, запишувајте ги новогодишните желби посветени на вас или вашите најмили во Новогодишниот прозорец на желби на Рингераја и собирајте што е можно повеќе лајкови!

 

 ***Правила на наградната игра***

 

1. Замислете си желба

 2. Најавете се или регистрирајте се на Рингераја.мк

3. Отворете го прозорецот на Новогодишни желби

4. Напишете ја Новогодишната желба

 5. Соберете лајкови и освојте награди!

 

 

***Напомена: Желбите од нерегистрирани членови на Рингераја.мк нема да се земаат во предвид за наградување. Од една IP адреса се наградува само една напишана желба која има најмногу лајкови.

 

Спонзорот доделува новогодишни пакетчиња на 10 наши корисници.

 

Тимот на Рингераја Ви посакува убаво поминати празнични моменти со своите најблиски а во Рингераја прозорецот ќе впише: В година да се грижите дупло помалку од годинава, а да се радувате двојно повеќе.

 

Среќни Новогодишни празници,

Ваша Рингераја.мк

 

Напишете ја вашата Новогодишна желба

  

2

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Повлечени хомеопатски производи кои содржа...
Компанијата Terra-Medica повлекла од пазарот повеќе од 50 свои производи, заради сомневање дека можат да содржат пеницил...
4
Рингераја - приказна за нашето семејство!
Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош...
2
Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2
Контактирајте не
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Реда...
2