|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Голема роденденска и новогодишна прослава на Колид С Тим и Колид Интернационал.

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Фото: Бред Пит на матура

Автор: Редакција Рингераја | 31.5.2014
image

Видете како изгледаше познатиот глумец на својата матурска прослава

АКТУЕЛНО

Прослава по повод ТРИ години Рингераја.мк

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 5.3.2012
image

Во овие три години Рингераја.мк успеа да ги искористи сите глобално успешни начини за формирање на силна интернет заедница на семејства, а притоа да вплети македонска нишка во плетката наречена Рингераја

BRITISH CORNER

Јазикот - прозорец кон светот

Автор: Барбара Синадиноска | 30.9.2011
image

Драмски текст напишан по повод 10 годишната прослава на Европскиот ден на јазиците

image

На 25 септември во Градски парк кај школка се одржа 10-годишната прослава од Европскиот ден на јазиците, која за прв пат се организира во Македонија

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

najubavo zensko ime
ivanasviktorija (30%)

mihaela (45%)

melanija (25%)


Број на сите гласови: 100

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!