|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Убаво празнично расположение, снег, подароци, накитени елки, празнична трпеза, семејна топла атмосфера и мнооогу убави желби и честитки се дел од месец Декември. Vincinni ги наградува вашите најубави желби

image

Добро утро, време е за насмевка и убава мисла за мене, за тебе, за сите нас. Ајде да се подготвиме и со полн здив да го живееме секој ден

image

Како да подготвите вкусен и здрав оброк со производи на Натура?

image

Заврши омилената игра на корисниците на Рингераја.мк. Генерален покровител на играта беше Макпрогрес со новата линија на производи Натура. Погледнете ја листата на добитници

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на главни награди

Автор: Редакција Рингераја | 18.4.2014
image

Имаме 10 неуморни натпреварувачи кои секојдневно и постојано беа присутни на страниците на Рингераја, ја полнеа Велигденската кошничка со јајца и производи на Натура. Погледнете ја листата на добитници на главни награди

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди - петок

Автор: Редакција Рингераја | 18.4.2014
image

Неуморни натпреварувачи до последната секунда од натпреварот. Погледнете ја листата на добитници од петок

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди - четврток

Автор: Редакција Рингераја | 18.4.2014
image

И во четвртиот натпреварувачки ден страниците на Рингераја беа полни со производи на Натура и шарени Натура јајца. Погледнете ги добитниците на подароци

image

Голема македонска инвестиција во нова палета здравословни производи „НАТУРА“ – ПРИРОДАТА ВО ЧИНИЈА СЕКОЈ ДЕН

СТРАНА 1 ОД 1