|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Пријавете се навреме за вашиот пакет со подароци. Овој месец имаме уште еден нов спонзор. Што подаруваме проверете во продолжение

НАГРАДЕНИ

Добитници на Пакет Подароци за април 2022

Автор: Редакција Рингераја | 7.5.2022
image

Првиот месец од отпочнувањето на програмата Пакет Подароци за нашите корисници помина одлично! Доделивме 7 пакети со подароци во категориите: Трудница и Новороденче/Доенче. Во продолжение се добитниците

image

Ново, ново, ново на Рингераја.мк. Секој месец богати подароци на Рингераја за трудници, бебиња и мали деца. Пријавете се!

image

Општи услови за учество во програмата Пакет подароци за трудници, новороденчиња и доенчиња, мали деца и деца

РР ПАКЕТ ПОДАРОЦИ

Родилки и новороденчиња: Октомври 2011

Автор: Редакција Рингераја | 1.10.2011
image

Погледнете ја содржината на пакетот со подароци за семејствата и нивните новороденчиња и прочитајте како да станете среќен добитник на еден од нив!

РР ПОДАРОЦИ

Пакет за трудници: Октомври 2011

Автор: Редакција Рингераја | 1.10.2011
image

Погледнете ја содржината на пакетот со подароци за трудници и прочитајте како да станете среќен добитник на еден од нив!

image

Погледнете ја содржината на пакетот со подароци за семејствата и нивните новороденчиња и прочитајте како да станете среќен добитник на еден од нив!

РР ПАКЕТ ПОДАРОЦИ

Родилки и новороденчиња: Август 2011

Автор: Редакција Рингераја | 1.8.2011
image

Погледнете ја содржината на пакетот со подароци за семејствата и нивните новороденчиња и прочитајте како да станете среќен добитник на еден од нив!

РР ПАКЕТ ПОДАРОЦИ

Родилки и новороденчиња: Јули 2011

Автор: Редакција Рингераја | 30.6.2011
image

Погледнете ја содржината на пакетот со подароци за семејствата и нивните новороденчиња и прочитајте како да станете среќен добитник на еден од нив!

РР ПАКЕТ ПОДАРОЦИ

Родилки и новороденчиња: Јуни 2011

Автор: Редакција Рингераја | 1.6.2011
image

Погледнете ја содржината на пакетот со подароци за семејствата и нивните новороденчиња и прочитајте како да станете среќен добитник на еден од нив!

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Животот
пеперутка16

Кој период од вашиот живот бил најубав досега?