|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Добитници на Пакет Подароци за април 2022

Редакција Рингераја, 7.5.2022
Првиот месец од отпочнувањето на програмата Пакет Подароци за нашите корисници помина одлично! Доделивме 7 пакети со подароци во категориите: Трудница и Новороденче/Доенче. Во продолжение се добитниците

image
/11


Во програмата Пакет Подароци за трудници доделивме:

- 4 пакети со Gyn Phy 200 ml за трудници и мајки

 

Добивме 105 пријави, а Пакет подароци добија 4 трудници:

Тања Поповска

Симјаноска Билјана

Миловера Стојаноска и

Марија Несторова Ѓеоргиев

 

Честитки!

 

ПРИЈАВЕТЕ СЕ ЗА ВАШИОТ ПАКЕТ ПОДАРОК >>>

 

Во категоријата Новороденче/Доенче доделивме 3 пакети со подароци од Uriage Македонија кои содржеа:


Uriage BABY ПРВО ХИДРАТАНТНО МЛЕКО за тело

URIAGE BEBE Прв заштитен крем за пеленска регија

Uriage BABY Првa маслена купка за бањање 1ST CLEANSING OIL

 

Во програмата Пакет Подароци за Новороденче/Доенче имавме 147 пријави, а пакети со подароци добија:

 

Даниела Русев

Ирена Крстевска

Маргарита Николиќ

 

Честитки!

 

ПРИЈАВЕТЕ СЕ ЗА ВАШИОТ ПАКЕТ ПОДАРОК >>>

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?