|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

ПАКЕТ ПОДАРОЦИ

article-img

Во пакетот подароци добивате:

Описите на подароците може да се најдат подолу.

Да, се пријавувам за овој пакет подароци.

1. Внеси податоци:

Име и презиме

Вашиот е-маил

Датум на раѓање на детето

Содржина на пакетот подароци за кој се пријавувате

Ќе подариме 3 пакети.

URIAGE BEBE Прв заштитен крем за пеленска регија

URIAGE Bebe прв крем за заштита и смирување на црвенило во пеленска регија 100 ml.

  1. Штити од штетното дејство на урината и столицата со формирање на заштитна обвивка.
  2. Иновативна, немасна формула со која кожата “дише”, а притоа е целосно заштитена.
  3. Спречува појава на црвенило и ја штити кожата во пеленската регија

Крем наменет за нега и заштита на пеленската регија

Има заштитно и регенеративно дејство

Ја штити и смирува нежната бебешка кожа

Наменет за секојдневна употреба

Uriage BABY ПРВО ХИДРАТАНТНО МЛЕКО за тело

За нежната бебешка кожа...

Нашето деликатно млеко во целост ја хидратизира, смирува, храни и штити бебешката кожа. Се користи за лице и тело, а прекрасниот мирис ќе ја воодушеви секоја мајка.

  • Ја хидрира и негува кожата на лицето и телото
  • Ја храни и штити сувата кожа
  • Содржи Shea butter, llipe butter, glycerin
  • Нелеплива, немасна текстура

Uriage BABY Првa маслена купка за бањање 1ST CLEANSING OIL

  1. Ова хранливо масло за чистење нежно ја чисти нежната и осетлива кожа на бебето.
  2. Неговата формула, вклучувајќи го природниот комплекс [Uriage Thermal Water + Organic Edelweiss] во комбинација со нежни средства за надополнување на липидите, ја штити кожата од ефектите на сушење.
  3. Придобивки од користење на маслото за капење:

ЧИСТИ

Неговата екстра-нежна основа за чистење без сапун и физиолошка pH вредност нежно ја чисти кожата.

ЈА ШТИТИ ДЕТСКАТА КОЖА

Неговиот природен комплекс [Uriage Thermal Water + Organic Edelweiss] ја зачувува, заштитува и зајакнува бариерата на кожата на бебето.

ЈА ХРАНИ И ХИДРИРА ДЕТСКАТА КОЖА

Благодарение на неговата маслена текстура и екстракти од хибискус и глицерин, ја хидрира и ја храни сензитивната кожа на бебето.

Со користење на маслото за капење кожата е мека и еластична.Анкета

cucla
izabelicka

cucla lazacka

da (80%)

ne (20%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!