|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Видео и фото: Кралското бебе си оди дома

Автор: Редакција Рингераја | 24.7.2013
image

Ова е специјален момент за нас. Мислам дека секој родител го чувствува истото што и ние, изјави Кејт на излезот од болницата Сент Мери

Има ли нешто послатко?!

Автор: Редакција Рингераја | 15.7.2013
image

Бебенце и кученце се запознаваат! Погледнете го видеото кое несомнено ќе Ви изнуди насмевка

Прво интервју со Елена Велевска по породувањето!

Автор: Редакција Рингераја | 15.7.2013
image

Како се чувствува Елена Велевска и што вели нејзиното семејство за приновата, слушнете во првото нејзино интервју, кое е емитувано во емисијата Extra Exclusive на Канал 5

image

Не постои препрека која не може да се совлада! Погледнете како бебињата бегаат на слобода

Видео: 16 месечно бебе преплива базен

Автор: Редакција Рингераја | 5.7.2013
image

Со оглед на тоа дека поминале 9 месеци во мајчиниот стомак во вода, пливањето на бебињата не им е непознато. Тоа го докажа 16-месечната Елизабет, чие видео воодушеви 1.800.000 корисници на Youtube

image

Дали бебињата во стомакот мочкаат и какаат, можете да видите во ова интересно анимирано клипче

Видео: Кунг-Фу бебе!

Автор: Редакција Рингераја | 3.7.2013
image

Видео на денот - насмејте се до солзи со ова кунг-фу бебенце

Видео: Вака изгледаат жените кои родиле!

Автор: Редакција Рингераја | 2.7.2013
image

Американска фотографка направила фотографии на трудници и жени кои родиле, сакајќи да покаже како изгледа телото на жената во стварност. Целта и е да ја промени сликата создадена од славните, според која жените треба веднаш да се вратат во форма

Видео: Мали бебиња ги исмеваат возрасните

Автор: Редакција Рингераја | 16.4.2013
image

Што навистна мислат бебињата додека им зборуваме на бебешки јазик

Македонско видео: Како да направите бебе?

Автор: Дејан Стојаноски | 21.9.2012
image

Како едно Македонче дојде на свет?

СТРАНА 5 ОД 7


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?