|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Пронаоѓачи на Златно Натура Јајце

Автор: Редакција Рингераја | 18.4.2014
image

Најсреќни меѓу сите натпреварувачи беа оние кои го пронајдоа Златното Натура Јајце, кое се појавуваше само еднаш во денот на страниците на Рингераја. Погледнете ја листата на добитници

Добитници на главни награди

Автор: Редакција Рингераја | 18.4.2014
image

Имаме 10 неуморни натпреварувачи кои секојдневно и постојано беа присутни на страниците на Рингераја, ја полнеа Велигденската кошничка со јајца и производи на Натура. Погледнете ја листата на добитници на главни награди

Добитници на награди - петок

Автор: Редакција Рингераја | 18.4.2014
image

Неуморни натпреварувачи до последната секунда од натпреварот. Погледнете ја листата на добитници од петок

Добитници на награди - четврток

Автор: Редакција Рингераја | 18.4.2014
image

И во четвртиот натпреварувачки ден страниците на Рингераја беа полни со производи на Натура и шарени Натура јајца. Погледнете ги добитниците на подароци

Добитници на награди - среда

Автор: Редакција Рингераја | 17.4.2014
image

Лудо и незаборавно кликање во третиот натпреварувачки ден! Погледнете ја листата со добитници

Добитници на награди - вторник

Автор: Редакција Рингераја | 16.4.2014
image

Многу собрани Натура производи и полна кошничка со јајца во вториот натпреварувачки ден. Погледнете ја листата на добитници

Добитници на награди - понеделник

Автор: Редакција Рингераја | 15.4.2014
image

Првиот натпреварувачки ден помина одлично! Имаме 5 добитници на пакет подароци од Натура на Макпрогрес. Погледнете кои се тие

ГОЛЕМА ВЕЛИГДЕНСКА ИГРА НА ПОДАРОЦИ НА РИНГЕРАЈА!

Автор: Редакција Рингераја | 14.4.2014
image

Драги Рингерајки и Рингерајци! Омилената игра на Рингераја е повторно тука! Загрејте ги прстите и подгответе се за кликање!

СРЕЌЕН 5-ТИ РОДЕНДЕН РИНГЕРАЈА.МК!

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 5.3.2014
image

Оваа година ставаме 5 свеќички на твојата роденденска торта, дуваме најсилно и најдлабоко од градите и ти посакуваме- ДА НИ ЖИВЕЕШ ВЕЧНО, да ни останеш секогаш така весела, разиграна, трпелива, пријателска и топла!

10 најчитани статии во 2013 година

Автор: Редакција Рингераја | 1.1.2014
image

Што најмногу им го привлекуваше вниманието на читателите на Рингераја.мк во 2013 година?

СТРАНА 5 ОД 15


Анкета

Dali?
Jana9

Dali koga odite na zimuvanje skijate so vasite deca?D

Da (50%)

Ne (50%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!