|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

8-годишно девојче ја породи мајка си

Автор: Редакција Рингераја | 3.6.2014
image

8 годишната Јасмин Мекини, се јавила во итната служба 911, кога водењакот на нејзината бремена мајка пукнал. И мајката и ќерката биле брзо однесени во локалната болница во добра состојба

Мајка херој роди бебе во поплавениот Обреновац!

Автор: Редакција Рингераја | 17.5.2014
image

Прием! Прием! Во пожарникарскиот дом во Обреновац се породи трудница! Се роди бебе!, се слушна гласот на еден од спасителите по радио станицата

АПЕЛ ЗА ПОМОШ НА СРБИЈА

Автор: www.donacii.mk | 17.5.2014
image

Да им помогнеме на нашите соседи, кои ги изгубија своите домови во поплавите кои ја зафатија земјата.Хуманоста не познава граници

image

Компанијата Terra-Medica повлекла од пазарот повеќе од 50 свои производи, заради сомневање дека можат да содржат пеницилин, пишуваат британските гласила Indipendent и Daily mail

СТРАНА 2 ОД 2


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?