|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Знаете ли чии се овие близнаци?

Редакција Рингераја, 13.2.2012
Близнаците Монро и Морокан на фотографиите се облечени во бели, памучни маички, лежат на кревет и се смешкаат. Тие веќе имаат и своја страница на интернет. Тоа се близнаците на Мараја Кери

image
/121


 

 

Фотографиите од своите девет месечни близнаци Мараја Кери ги објави на Твитер и им напиша на сите кои ја следат да ја посетат интернет страницата Dembabies, која ја отворила само за своите деца, пренесува хрватскиот портал 24 часа

 

Погледнете ги фотографиите објавени на официјалната страница на Монро и Морокан.

 

 

 


Откако станав мајка, немам вистински прија...
Мајчинството носи промени во животните приоритети и може да влијае на Вашите најблиски пријателства
4
Тато има обврска за правење на дете, a јас?
На сите жени кои раѓале деца низ главите им проаѓаат исти или слични мисли, а една мајка одлучила храбро да напише стату...
4
Препораки за исхрана од 6 месеци до 2 години
Педијатрите препорачуваат: СОВЕТИ ЗА ИСХРАНА НА ДЕЦАТА НА ВОЗРАСТ ОД 6 МЕСЕЦИ ДО 2 ГОДИНИ
3
Факти за постпородилната депресија
Какви се симптомите на постпородилната тага и постпородилната депресија? (англиско видео)
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Глумам Оргазам...
kikicka

Дали вие имате често лажен оргазам или не?

Често,не сакам да го разочарам (17%)

Понекогаш,кога сум уморна (22%)

Само кога си заслужил (11%)

Никогаш,секогаш го доживувам (49%)


Број на сите гласови: 98

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!