|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Почина големата дива Милена Дравиќ

Редакција Рингераја, 14.10.2018
Големата српска глумица Милена Дравиќ почина синоќа во Клиничкиот центар Бежаниска коса во 79-та година од животот, дознава Блиц

image
/11


Милена се наоѓала на лечење во клиниката, но последните денови се чувствувала многу лошо. Лекарите се обиделе се, но немало спас. Пред две и пол години Милена Дравиќ остана без сопругот Драган Николиќ и оттогаш се борела со болеста.

Таа е една од најголемите глумици кои Србија и Југославија ги имале.

 

Почивај во мир!

Ќе се отвораат 3 Роса школи за родителство
Нов партнерски проект на Пивара Скопје и Министерството за здравство за едукација на идните родители во Македонија
4
На слончето на Халкбанк му треба име!
Биди кум на новата маскота за Детско штедење и можеш да добиеш 10.000 ден.
3
Violeta со своите производи го освојува па...
Босанско-херцеговскиот бренд Violeta со своите производи суверено го освојува пазарот во регионот
3
Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

uspivanje na deteto
LIUBICAvo raka so nisjane (25%)

samo vo krevece da se ostava (66%)

tapkanje po gazeto (9%)


Број на сите гласови: 65

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!