|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Не сум очајна, само сум уморна, вработена мајка

Редакција Рингераја, 20.2.2012
Таа никогаш и не се смеела кога ја фотографираат, но од нејзините јавни настапи застанувал здивот. Но, во новото интервју дизајнерот и мајка на четири деца, Викторија Бекам, објаснува дека не е лошо расположена туку едноставно е исцрпена

image
/71


 

Таа додава: “Нема да лажам, уморна сум. Јас сум навистина многу уморна, но исто толку пресреќна со својот живот. Јас сум во основа иста како и секоја жена која има повеќе деца и работи – тоа е тешко”.

Викторија, за Daily mail изјавува дека стресот при планирањето на нејзината колекција есен/зима 2012 за Њујоршката модна недела и грижата за детето кое не спие, го има земено својот данок.

“Недоволно спијам. Харпер не спие добро, а во текот на ноќта имав Skype бизнис состаноци, заради најновата колекција”.

Уште додава:

“Јас сама си го одгледувам бебето и другите деца, како и сите мајки и за мене не постои друг начин. Немам тим на луѓе кои би го правеле тоа за мене”.

Како гледаат бебињата од првиот ден до 12 ...
Фантастичен гиф кој покажува како гледаат бебињата од првиот ден до 12 месеци
55
Време само за децата и семејството
За времето поминато со детето не е важен кванитетот, туку квалитетот, бидејќи не е доволно родителот само физички да бид...
9
Фото: Стјуардеса го надои бебето на патничка
Ти си херој, ми ги наполни очите со солзи. Ти си вистински доказ дека мајките мора да се држат заедно“, беше еден од емо...
8
Тамара Тодевска се породи
Тамара Тодевска се породи. 33-годишната пејачка вчера го роди своето второ дете, а среќната вест ја сподели на социјални...
8


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

ime za bebe
nadezda

koe e najubavo spored vas

MARKO (52%)

DARIJAN (30%)

TEODOR (18%)


Број на сите гласови: 263

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!